طرز تهیه کوکی شکلاتی نرم

سلام به همه دوست داران شیرینی پزی ، امروز براتون یه شیرینی تازه اماده کردم به اسم بهترین کوکی شکلاتی که طعم بی نظیری با شکلات برای شما فراهم می نماید. این شیرینی ها بسیار خوش مزه و ترد هستند هستند که می توان با قهوه و تمام نوشیدنی های گرم و سرد استفاده کرد. با این آموزش از آشپزی ها همراه باشید.

طرز تهیه کوکی شکلاتی نرم

طرز تهیه این کوکی خوش مزه رو به راحت ترین روش گذاشتم براتون. به سادگی می تونید یه کوکی خوش مزه درست کنید حتی اگه قبلش هیچ پیش زمینه ای از شیرینی پزی نداشته باشید. همین اول بهتون بگم که آماده کردن این شیرینی حدود یک ساعت و ۴۵ دقیقه زمان می بره و با موادی که من در نظر گرفتم حدود ۷۲ عدد کوکی می تونید درست کنید. آموزش کوکی شکلاتی نرم به صورت مرحله به مرحله و ساده برای شما عزیزان آماده شده است و کسانی که حتی پیش زمینه ای از آشپزی نداشته باشند می توانند این شیرینی ناب را درست کنند و به خانواده خود هدیه دهند.

این کوکی ها بسیار خوش مزه و لذیذ هستند و اولین بار در منزل یکی از دوستان این شیرینی ها رو امتحان کردم که خیلی وابستشون شدم به همین دلیل طرز تهیه شان را از دوستم پرسیدم و فهمیدم که این شیرینی ها چند سال پیش در یک مسابقات شیرینی پزی جایزه بهترین کوکی رو برده بودند.